idialogue

2023.01.18

Mentoriai rekomenduoja profesinius įgūdžius | 1st edition

Nori būti supermenas, o gal profesionalas, kuris moka komunikuoti, programuoti ir organizuoti? Nors žinia, kad visko išmokti dėl 24 valandų limito dienoje neįmanoma, liūdina, idialogue Mentoriai dalinasi kokie įgūdžiai suteikia didžiausią grąžą ir kaip juos ugdytis.

 

Laura Aga

Aktyvus klausymasis, manau, yra labai naudingas įgūdis tiek profesiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime.  Man jis labai padėjo būtent pardavimuose, o taip pat kuriant socialinius ryšius. Ir tai vienas pagrindinių koučingo įrankių, kurio galima išmokti.

 

Eglė Aleksandravičiūtė:

Komunikacija – nesvarbu kokioje srityje dirbame, jei sąmoningai tobuliname šį įgūdį, mūsų darbas tampa tikrai lengvesnis ir produktyvesnis. Eikime į mokymus, bendraukime su mentoriais, o po jų bent 1% žinių pradėkime taikyti, skirtumas tikrai jaučiasi.

 

Sercan Saylik:

Man labiausiai versle padėjo networking įgūdis – laisvai kalbėti ir komunikuoti bei plėsti savo ratą yra labai svarbus dalykas. O mokytis labai paprasta, tiesiog dažniau dalyvauk verslo renginiuose ir kalbink žmones.

 

Algirdas Raicevičius:

Rekomenduočiau ugdytis nuolankumą, nes jis atidaro duris visam tolesniam mokymuisi. Toliau skatinčiau mokytis komunikacijos įgūdžių, nes jie atidaro duris darbui su kitais žmonėmis. O tada siūlyčiau stipriai fokusuotis į kompetencinius pasirinktos srities įgūdžius.

 

Vienas geras būdas mokytis nuolankumui ir komunikacijos įgūdžiams yra kasdienio žurnalo (journaling) vedimas. Šiuo metodu galima konspektuoti kasdienes dienos patirtis ir taip mokytis iš realios gyvenimiškos praktikos. Na, o kompetenciniams įgūdžiams ugdyti yra skirta aibė knygų.

 

Jolita Budrienė:

Atsparumas stresui, nes recruiter'io darbe daug nežinomųjų ir neapibrėžtumo. Kas man padeda šią savybę stiprinti? Sportas bei tinkamas darbo ir laisvalaikio balansas.

 

Greta Skripkutė:

Sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu. Šis įgūdis neatsiejamas nuo teisininko profesijos. Pagrindinė mokykla – praktika, kurios galima gauti pradedant rašyti kursinius darbus universitete, o po to – pasirinktoje darbovietėje.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kokį vaidmenį versle atlieka šiuolaikinis HR specialistas?
Kai 92% pasaulio generalinių direktorių talentų valdymą įvardija kaip kritinį konkurencinį pranašumą, o organizacijos su strategine personalo funkcija 3,5 karto dažniau pasiekia augimo tikslus – tampa akivaizdu, kad žmogiškųjų išteklių (angl. HR) srityje vyksta revoliucija.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Koordinatorės išpažintis: kaip organizuoti mentorystės programą, kad ji veiktų?
Įsivaizduokite situaciją: jūs kuriate naują sistemą savo organizacijoje, tikite jos nauda, entuziastingai kviečiate kolegas prisijungti, o tada... patys „stringate” prie registracijos formos, bandydami suformuluoti savo kaip programos dalyvio tikslus. Būtent tokioje situacijoje atsidūrė Nika Čepauskaitė, „Gjensidige” akademijos vadovė, kai nusprendė ne tik koordinuoti mentorystės programą, bet ir pasinerti į  pirmąją programos bangą.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Karjeros galimybės „Avion Express”: kodėl oro linijoms reikia ofiso?
Klaidinga manyti, kad aviacijos srityje karjeros aukštumų siekia tik pilotai. Tam, kad oro linijų veikla vyktų sėkmingai, būtina įvairialypė komanda ir stiprus ofiso užnugaris. Kaip ir visose įmonėse, taip ir oro linijose reikia pasirūpinti logistiniais, finansiniais, teisiniais ir komunikaciniais klausimais. Kartu su mūsų partneriais „Avion Express" šiame straipsnyje žvelgiame į tai, su kokiais iššūkiais susiduria ir kaip profesiškai tobulėja oro linijų biuro specialistai.
Skaityti toliau