idialogue

2021.11.12

Mentoriai rekomenduoja: dokumentiniai filmai

Ar ir jūs praleidžiate gerokai per daug laiko ieškodami dėmesio verto filmo, o geriausi matyti buvo pažįstamų rekomenduoti? Paklausėme idialogue mentorių, kokį dokumentinį filmą jie rekomenduotų savo mentee, ir su smalsumu dalinamės rekomenduojamų filmų dešimtuku:

 

Terapija – dokumentinis kūrinys, kuriame vyksta keturių dienų grupinės terapijos rekolekcijos su Folsomo valstybinio kalėjimo kaliniais, kad iš tikrųjų būtų pažvelgta į reabilitacijos iššūkius.

Instruktorius aiškiai nubrėžia taisykles: „Jokių verkšlenimų, jokių skundų“. Filmas rodo kaip teniso žvaigždė Mardy Fish kovoja su nerimu ir psichinės sveikatos problemomis.

Dokumentinis filmas, pasakojantis Bill Gates gyvenimo istoriją, kurioje jis ieško  sudėtingiausių pasaulio problemų sprendimų.

„Socialinė dilema“ tyrinėja pavojingą socialinių tinklų poveikį žmonėms, tuo pat metu technologijų ekspertams skambinat pavojaus varpais apie savo pačių kūrybą.

Filmas „Žaidimų keitėjai“, kurį kūrė James Cameron, Arnold Schwarzenegger ir Jackie Chan, dokumentuoja augalinės mitybos populiarėjimą profesionaliame sporte, inkorporuojant dabarties novatorišką mokslą bei kinematografines kovos ir triumfo istorijas.

Aistringas vandenyninio pasaulio gerbėjas imasi dokumentuoti žmonių daromą žalą jūrų rūšims ir atskleidžia nerimą keliančią pasaulinę korupciją.

TV serijos atskleidžia 1990-ųjų Chicago Bulls, vienos žymiausių sporto istorijos dinastijų, iškilimą.

Dokumentinis serialas, fiksuojantis FIA Formulės 1 pasaulio čempionato sezonus.

Filmas, nukeliantis į Tony Robbins seminaro „Pasimatymas su likimu“, kuriame kasmet Floridoje dalyvauja daugiau nei 2500 žmonių, užkulisius. Filmas leidžia susipažinti su tuo, kaip vienas žmogus gali padaryti įtaką milijonams.

Šis dokumentinis serialas pasakoja apie tai, kaip vyriausybės ir korporacijos pasinaudojo Froido teorijomis, bandydami suvaldyti pavojingą minią masinės demokratijos amžiuje.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

info@idialogue.lt

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Kai darbo skelbimų portalų nebepakanka
Dažnai susiduriame su situacijomis, kuomet darbdaviai neatsako į išsiųstą kandidato gyvenimo aprašymą (CV) ir palieka mus nežinioje. Dažnas kandidatas tuomet svarsto, ar vertėtų nuleisti rankas ir darbo ieškoti kitoje įmonėje, ar visgi belstis į norimų darbdavių duris yra ne tik leistina, bet ir sveikintina.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Mokymai
Kaip carVertical suprato, kad jų organizacijai reikia mentorystės?
Versle, kaip ir automobilių lenktynėse – labai svarbus komandinis darbas, todėl augimo rekordus ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje mušanti „carVertical“ organizacija jau spėjo pritaikyti mentorystės programą savo įmonės viduje. Nors dažnai svarstoma, kada šis įrankis įmonėms gali atnešti daugiausia naudos, tai puikus pavyzdys, kad mentorystė pritaikoma tiek ir augančioms, tiek ir brandžioms organizacijoms. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Mentorystė per bendradarbiavimą: kaip įmonių grupė skatina talentų vystymą ir bendradarbiavimą?
Skirtingai nei fiziniai mokymai, kurie dažniausiai yra trumpalaikiai ir skirti konkrečioms žinioms įgyti, mentorystė yra ilgalaikis procesas. Tai leidžia darbuotojams palaipsniui augti ir pritaikyti įgytas žinias realiose darbo situacijose, nuolat gaunant mentoriaus palaikymą. Šiame straipsnyje kartu su įmonių grupės atstovu Domu Šilenskiu neriame į programos ypatumus, pamokas ir vertę ne tik darbuotojams, bet ir visai Zabolis Partners grupei.
Skaityti toliau