Kamila Golod

2022.05.04

Karjeros kelio pradžia ar posūkis? | Užduotys savęs pažinimui

idialogue Mentorė Kamila Golod sukūrė savianalizės ir savirefleksijos medžiagą (atsisiųsti), kuri padės ir pradedantiems savo karjerą, ir norintiems ją pakeisti (tiek sritį, tiek darbo vietą).

 

Ši medžiaga paruošta tam, kad žmogus savianalizės ir savirefleksijos būdu galėtų savyje surasti atsakymus, kurie padėtų atrasti tai, kas domina, kokios yra stipriosios savybės, kokių įgūdžių dar reikia, kad savo karjeros kelyje jaustum vidinį pasitenkinimą ir džiaugsmą, užsiimant mėgstamą veiklą. Tik aktyvus šių užrašų pildymas, gali priartinti prie norimo pokyčio, o tik perskaitymas, deja, nelabai padės.

 

Kamila Golod – terapinio koučingo praktikė, lektorė, mentorė, psichologinių romanų “Drąsa būti savimi” ir “Skolinta Iliuzija”, bei “Emocinio raštingumo lavinimo pratybos vaikams” autorė:

“Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų ir pamatyti naujus sprendimus.

Terapinio koučingo konsultacijos, visų pirma, man yra apie santykį su savimi ir kitais. Kai tu gali būti nuoširdžiai ir dėmesingai išklausytas, bei turi erdvės ir galimybių išgirsti patį save. Antra, konsultacijų metu užduodami klausimai ir atspindėjimas to, ką girdžiu ir matau, padeda geriau pažinti save: savo mintis, norus, jausmus, savo tikruosius poreikius, o ne primestus kitų žmonių. Trečia, konsultacijos man yra ne tik apie veiksmą, pokyčius, bet ir priėmimą tai, ko negali pakeisti, leidimą sau tiesiog būti, kalbėti, gauti palaikymą ir jaustis pakankamu tiesiog dėl to, koks esi, o ne dėl to, ką darai.”

Plačiau apie Kamilą:

Terapinis koučingas - KamilaGolod.lt

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Kamila Golod

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Kai darbas spaudžia: mentorės patarimai kaip nelikti be „nervų”?
„Aš pati asmeniškai patyriau momentų, kai atrodė, kad viskas klostosi puikiai, viską spėju, klientai patenkinti, bet tiesiog pradėjau alpti darbo vietoje”, – atvirai dalijasi Klaudija. „Praeini pro visus geriausius gydytojus, niekas nieko neranda. Kol galiausiai vienas gydytojas klausia: „Ar patiriate didelį stresą darbe?” O tau norisi tiesiog atsakyti: „O ar ne visi?”
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Grįžimas į darbą po motinystės: laukiantys iššūkiai ir patarimai
Ilgą laiką praleidus namie, dažnai moteriai atrodo, kad ji viską pamiršo bei atsiliko nuo rinkos tendencijų. „Nė velnio, nes čia taip pat kaip išmokti važiuoti dviračiu. Sėdi ir važiuoji”, – būgštavimus nuramina Agnė. „Svarbu kelti sau realius lūkesčius. Jei įtikinėsime save, kad per metus ar dvejus viską pamiršome, pačios sau uždarysime duris. Tačiau grįžimas į darbą – tiesiog dar vienas pokytis, prie kurio reikia priprasti. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Mentorystė ir kasdienė disciplina: kaip sėkmingai pakeisti karjerą?
Kai idialogue mentee Dominyka Lamauskaitė rytais skubėdavo į darbą biure, ji jau žinojo – tai ne jos galutinė stotelė. Kažkur giliai viduje kirbėjo jausmas, kad gyvenime turėtų būti kažkas daugiau. Kažkas, kas leistų jai pasijausti savo vietoje. „Dirbau su dokumentais, su agentais... Tai buvo pirmas rimtesnis darbas, kur kiekvieną dieną 8 valandas praleisdavau ofise, – prisimena Dominyka, – bet jau tada žinojau, kad tai nebus mano viso gyvenimo karjera.”
Skaityti toliau