Kamila Golod

2022.05.04

Karjeros kelio pradžia ar posūkis? | Užduotys savęs pažinimui

idialogue Mentorė Kamila Golod sukūrė savianalizės ir savirefleksijos medžiagą (atsisiųsti), kuri padės ir pradedantiems savo karjerą, ir norintiems ją pakeisti (tiek sritį, tiek darbo vietą).

 

Ši medžiaga paruošta tam, kad žmogus savianalizės ir savirefleksijos būdu galėtų savyje surasti atsakymus, kurie padėtų atrasti tai, kas domina, kokios yra stipriosios savybės, kokių įgūdžių dar reikia, kad savo karjeros kelyje jaustum vidinį pasitenkinimą ir džiaugsmą, užsiimant mėgstamą veiklą. Tik aktyvus šių užrašų pildymas, gali priartinti prie norimo pokyčio, o tik perskaitymas, deja, nelabai padės.

 

Kamila Golod – terapinio koučingo praktikė, lektorė, mentorė, psichologinių romanų “Drąsa būti savimi” ir “Skolinta Iliuzija”, bei “Emocinio raštingumo lavinimo pratybos vaikams” autorė:

“Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų ir pamatyti naujus sprendimus.

Terapinio koučingo konsultacijos, visų pirma, man yra apie santykį su savimi ir kitais. Kai tu gali būti nuoširdžiai ir dėmesingai išklausytas, bei turi erdvės ir galimybių išgirsti patį save. Antra, konsultacijų metu užduodami klausimai ir atspindėjimas to, ką girdžiu ir matau, padeda geriau pažinti save: savo mintis, norus, jausmus, savo tikruosius poreikius, o ne primestus kitų žmonių. Trečia, konsultacijos man yra ne tik apie veiksmą, pokyčius, bet ir priėmimą tai, ko negali pakeisti, leidimą sau tiesiog būti, kalbėti, gauti palaikymą ir jaustis pakankamu tiesiog dėl to, koks esi, o ne dėl to, ką darai.”

Plačiau apie Kamilą:

Terapinis koučingas - KamilaGolod.lt

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Kamila Golod

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Cybersecurity - ne tik programuotojams: kaip patekti į perspektyviausią tech sritį be patirties
„Niekada nemaniau, kad mano karjeros kelias atves mane čia”, – šypsosi Tadas Cimakevičius, kibernetinio saugumo vadovas bei idialogue platformos mentorius. Tokių kaip Tadas Lietuvoje reikia vis daugiau – remiantis MITA technologijų sektoriaus prognoze, iki 2025 m. Lietuvoje trūks apie 3000 kibernetinio saugumo specialistų.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Mentorystės galia: kaip „Nord Security“ mentorystės programa ugdo ateities lyderius
Styvas Džobsas padėjo Markui Zuckerbergui ugdyti lyderystės įgūdžius ir inovacijų viziją, o Warrenas Buffettas – Billui Gatesui tobulinti strateginį mąstymą ir finansinius sprendimus. Abi šios mentorystės rodo, kaip svarbu turėti išmintingus patarėjus, kurie ne tik nukreipia tinkama linkme, bet ir padeda pasiekti didžiausią karjeros potencialą.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Kai darbo skelbimų portalų nebepakanka
Dažnai susiduriame su situacijomis, kuomet darbdaviai neatsako į išsiųstą kandidato gyvenimo aprašymą (CV) ir palieka mus nežinioje. Dažnas kandidatas tuomet svarsto, ar vertėtų nuleisti rankas ir darbo ieškoti kitoje įmonėje, ar visgi belstis į norimų darbdavių duris yra ne tik leistina, bet ir sveikintina.
Skaityti toliau