Someone once told - seek improvement, not perfection.
„Aš pati asmeniškai patyriau momentų, kai atrodė, kad viskas klostosi puikiai, viską spėju, klientai patenkinti, bet tiesiog pradėjau alpti darbo vietoje”, – atvirai dalijasi Klaudija. „Praeini pro visus geriausius gydytojus, niekas nieko neranda. Kol galiausiai vienas gydytojas klausia: „Ar patiriate didelį stresą darbe?” O tau norisi tiesiog atsakyti: „O ar ne visi?”
Skaityti toliauIlgą laiką praleidus namie, dažnai moteriai atrodo, kad ji viską pamiršo bei atsiliko nuo rinkos tendencijų. „Nė velnio, nes čia taip pat kaip išmokti važiuoti dviračiu. Sėdi ir važiuoji”, – būgštavimus nuramina Agnė. „Svarbu kelti sau realius lūkesčius. Jei įtikinėsime save, kad per metus ar dvejus viską pamiršome, pačios sau uždarysime duris. Tačiau grįžimas į darbą – tiesiog dar vienas pokytis, prie kurio reikia priprasti.
Skaityti toliauKai idialogue mentee Dominyka Lamauskaitė rytais skubėdavo į darbą biure, ji jau žinojo – tai ne jos galutinė stotelė. Kažkur giliai viduje kirbėjo jausmas, kad gyvenime turėtų būti kažkas daugiau. Kažkas, kas leistų jai pasijausti savo vietoje. „Dirbau su dokumentais, su agentais... Tai buvo pirmas rimtesnis darbas, kur kiekvieną dieną 8 valandas praleisdavau ofise, – prisimena Dominyka, – bet jau tada žinojau, kad tai nebus mano viso gyvenimo karjera.”
Skaityti toliauSukūrė 24 patentus, vėliau įsidarbino Silicon Valley svajonių įmonėje, tada įkūrė savo verslą, o galiausiai... grįžo atgal. Tai – Valdo Pilkausko, Oxylabs sprendimų architekto istorija, kuri verčia permąstyti, ką iš tiesų reiškia profesinė sėkmė.
Skaityti toliauVis daugiau kompanijų atrankos procese naudoja dirbtinį intelektą. Dažniausiai technologija pasitelkiama gavus didelį kiekį kandidatūrų ir naudojama gyvenimo aprašymams rūšiuoti. Vis tik kai kurios kompanijos net ir pirmuosius pokalbius perduoda robotams.
Skaityti toliau