idialogue

2022.07.26

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 4th edition

Visų naujai prie platformos prisijungusių Mentorių klausiame, kokią knygą jie rekomenduotų savo mentee. Kadangi Mentorių idialogue plaformoje virš 450, tad ir knygų rekomendacijų sukaupta nemažai – dalinamės ketvirtuoju dešimtuku, kurį verta įsitraukti į must read sąrašą, norintiems tobulėti įvairiapusiškai.

 

Mentorius Martynas Pargaliauskas rekomenduoja:

Neradau universalios knygos, kurią visiems galėčiau rekomenduoti. Knyga turi atitikti to laiko aktualias temas ir brandą. Man svarbų vaidmenį pirmaisiais karjeros metais padarė J. J. Fox „Kaip tapti vadovu“. Dabar ji atrodo primityvi, tačiau tuo metu buvo labai vertinga.

 

Mentorė Inesa Mackevičiūtė rekomenduoja:

Ką pirmiausia rekomenduočiau, tai J. Murphy „Jūsų pasąmonės galia”, J. Kehoe „Minčių galios XXI amžiuje” ir savo mokytojo R. Mačiulio knygą „Nemokamas išėjimas iš kalėjimo”.

 

Mentorė Evelina Brazaitienė rekomenduoja:

I. Sharma „Lyderis be titulo“ – pritaikę pateiktus lyderiavimo principus, padėsite savo organizacijoms pakilti į aukštesnį profesionalumo lygį, pelnysite klientų lojalumą, taip pat pasikeis jūsų asmeninis gyvenimas ir įvaizdis."

 

Mentorė Hana Skomra rekomenduoja:

P. Estes „Bėgančios su vilkais” – klasikinis ir novatoriškas veikalas, tyrinėjantis moters dvasinį gyvenimą, išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir įvertintas premijomis už psichoanalizės plėtojimą.

 

Mentorė Justina Kazragytė rekomenduoja:

I. Gallwey „Vidinis teniso žaidimas“ – anot autoriaus, kiekvienam sportiniam žaidimui būdingi du aspektai – išorinis ir vidinis. Išorinis žaidimas žaidžiamas prieš oponentą, jis alsuoja konkurencija, o vidiniame žaidime priešininkų nėra, čia svarbiausia – vidinis, protinis žaidėjo atsidavimas žaidimui.

 

Mentorius Julius Morkūnas rekomenduoja:

Mėgstu skaityti apie žmonių patirtis, todėl mielai rekomenduoju P. Knight knygą „Shoe Dog” – memuarai apie Nike kūrimą šešiasdešimtaisiais.

 

Mentorė Renata Janukevic rekomenduoja:

I. Gawande „The Checklist Manifesto How To Get Things Right” – atradimai apie checklist sąrašus, įžvalgos, kurias autorius pasiėmė iš įvairių pramonės šakų, ir jo asmeninė patirtis su konkrečiais patarimais ir pavyzdžiais, kaip sukurti ir naudoti checklist sąrašus.

 

Mentorė Aistė Lastauskaitė rekomenduoja:

I. Goleman „Emocinis intelektas” siūlo naujai pažvelgti į intelekto ir emocijų kultūros reikšmę mūsų gyvenime.

 

Daugiau knygų rekomendacijų: 

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 1st edition

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 2nd edition

10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 3rd edition

Join idialogue!

Share Facebook

idialogue

For improvement
Neringa Sendriūtė Practical advice
The mindset of a stress expert. How do you find the calmness in the storm?
In order for him to be able to help others cope with their emotional challenges, he had to win his own internal fights. Today, Simonas Niedvaras carries not only the title of idialogue mentor, but also the role of a stress instructor, and Simonas's new book "The mindset of a stress expert" encouraged us to delve deeper into the topic of stress understanding and stress processing. In this article, Simonas shares his personal encounters with stress and practical insights on how to allow yourself to feel and act when feeling. In other words, how do you find the calmness in the storm?
Skaityti toliau
neringa Courses
Tarptautinės organizacijos tarptautinė mentorystės programa: ko Baltijos šalių vadovai gali pasimokyti vieni iš kitų
„Luminor“ banko Mokymų partnerė Danguolė Maslienė akcentuoja, kad sklandus vadovų bendradarbiavimas, komandiškumas ir lyderystės principų puoselėjimas yra svarbus ne tik dėl jų sklandaus ir sėkmingo darbo bei profesinio augimo, tačiau ir dėl sektino pavyzdžio formavimo darbuotojams. Jeigu mokosi ir auga vadovai, darbuotojai taip pat yra motyvuoti tobulėti.
Skaityti toliau
neringa Success story
Gerovės mentoriai: kaip jie prisideda prie darbuotojų ir organizacijos klestėjimo?
Pasak Agnės Gorpiničienės, kai kalbame apie darbuotojo emocinę sveikatą, svarbu suprasti, kad į darbą ateina ne funkcija, o žmogus. „Ar įmanoma pasamdyti tik vieną asmenybės dalį – jo žinias, bet ne visa kita, kas jį sudaro? Manau, kad ne. Ir jei mes renkamės pamatyti visą žmogų ir jį stiprinti, palaikyti, gauname kur kas didesnę vertę“, – įsitikinusi A. Gorpiničienė.
Skaityti toliau