Atsiliepimai iš Mentee

idialogue

"Nuostabiausias programoje gautas dalykas buvo galimybė pabendrauti ir tikslingai padirbėti su žmonėmis, kuriais kitu atveju mūsų keliai net nebūtų prasilenkę. Ir, aišku, pats mentorystės procesas, kurio metu mentoriaus asmeninė istorija, pastebėjimai ar paskatinimai į viską pažiūrėti kitu kampu suteikė naujų ižvalgų ir padėjo atrasti atsakymus į man rūpimus klausimus.”


Karolina Kiškytė

“Turbulencija.Per ganėtinai trumpą laikotarpį buvo švelniai pakratyta mano kiek sustabarėjusi pasaulėžiūra. Įgavau bendrą suvokimą apie networking’ą, skirtingus žmonių tipus, savianalizę ir bendravimą apskritai - apie tas kritines sritis, kurias norėjau patobulinti eidamas į mentorystės projektą. Projekto organizatorių stebėtinai tiksliai parinkta mentorė, turinti didelę patirtį ir nuolat besitobulinanti prieš tai išvardintose srityse neįpareigojančių ir nuotaikingų susitikimų metu noriai dalinosi savo žinomis ir patarimais, padėjo atrasti, atrodytų, elementarias tiesas. Tikiu, kad šitoks supurtymas, padedantis į daugelį mus supančių dalykų pažvelgti naujai, leis įgauti didesnį pagreitį ir pasiekti naujas aukštumas. Kylam!”


Justinas Gipas

idialogue

Atsiliepimai iš Mentorių

idialogue

“Menorystės projektas buvo ideali proga rasti laiko sau pačia plačiausia ir giliausia prasme. Tai ne tik proga atrasti naujų bendraminčių, pasidalinti savo pasaulėžiūra, gyvenimo pamokomis, atradimais ir t.t. Šis projektas įnešė daugiau prasmės kasdienybei, paskatino papildomai domėtis bendravimo subtilybėmis, psichologija, koučingu, permąstyti buvusias patirtis, atrasti naujų interpretacijų, sužinoti savo silpnybes. Na, o didžiausias malonumas buvo matyti, kaip kolega naudojasi patarimais ir džiaugiasi net ir mažiausiais pasiekimais. Šiam projektui puikiai tiktų pay it forward pavadinimas.”


Airina Kazlauskaitė, improvizacijos teatro “Kitas Kampas” direktorė

“Mentorystė man yra nauja ir vertinga patirtis. Didžiausia vertę atrandu dalindamasi, kuomet duoti yra taip pat svarbu kaip ir gauti, dalintis savo patirtimi - taip pat svarbu kaip ir gebėti priimti kito patyrimus. Na, o nauja ši patirtis bus visada, nes kiekvienas sutinkamas žmogus yra unikalus. Ir tai šią patirtį daro dar vertingesnę.”


Eleonora Sakalauskaitė, “Swedbank” verslo plėtros vadovė

idialogue

Rask savo mentorių:


© 2016 idialogue.lt