Apie mus
idialogue platforma ir mūsų istorija

Parašyk mums į info@idialogue.lt arba susisiek per Facebook

idialogue

Sakoma, jog tam, kad žmogus taptų absoliučiai bet kurios profesinės srities ekspertu, jis privalo skirti 10.000 valandų nuolatinei praktikai. Mes tikime užsispyrimo ir valios jėga, bet 10.000 valandų..?


Dar visai neseniai abu kratėmės nuo kasdienės profesinės prievolės, kuri nė trupučio nedžiugino. Paprastai tariant – buvome užimti darbais, kuriuose savęs ilgiau jau nebematėme. Laiko stumimas ir potencialo švaistymas signalizavo: “mes nebenorime leisti savo gražių dienų tam, kas nekuria vertės nei mums, nei aplinkai.” Tada supratome, jog turime keistis ir eiti nestandartiniu keliu.

Ir tegul mes dabar tik savo pasirinktų kelionių pradžioje, bet pats ėjimas mums kelia malonumą. Kai žinai, kur eini, ir kai jauti, kad būtent čia ir nori būti, tai motyvuoja eiti greičiau.


idialogue idėja norime ir kitiems padėti greičiau atrasti savo karjeros kelią. Tam, kad tai padaryti būtų paprasčiau, sukūrėme mentorystės platformą. Joje Tu atrasi profesionalą, kuris Tau padės pasirinkti arba stums eiti greičiau.


Juk niekas kitas taip negali padėti, kaip tą patį kelią jau praėjęs žmogus. Dabar jau žinome, kad atradus profesinę aistrą ir šalia turint tos srities profą – 10.000 valandų kelionė gerokai sutrumpėja.

info@idialogue.lt

8 680 16615


Saulius ir Tatjana

Rask savo mentorių:


© 2016 idialogue.lt